Aestetic Clinic proponuje rzetelnie wykonywane zabiegi, jakich podejmują się wykwalifikowani lekarze. Mogą to być zabiegi w zakresie układu moczowego do jakich zaliczają się urolog Poznań co do jakich decyzja wykonania podjęta jest po szczegółowym wywiadzie lekarskim. Każdy zabieg scharakteryzowany jest na stronie placówki.

Ponadto można też dowiedzieć się szczegółów w trakcie zapisania na wizytę i w gabinecie eksperta. Wybranym z zabiegów jest cystoskopia, czyli endoskopowe badanie dróg moczowych. Pozwoli to na ocenę stanu śluzówki cewki moczowej i pęcherza moczowego. Podczas badania zwykle pobrany jest również fragment do badania histopatologicznego.

Badanie umożliwi wykryć wiele chorób. Doświadczony urolog zajmie się także leczeniem nietrzymania moczu. W placówce można także zapisywać się na obrzezanie lub na usunięcie stulejki. Kolejnym zabiegiem jest podcinanie wędzidełka prącia, w sytuacji kiedy wędzidełko jest zbyt krótkie.

Przed zakwalifikowaniem do zabiegu odbywa się wywiad lekarski. Wszystkie zabiegi robione są z użyciem innowacyjnego sprzętu a także w sterylnych warunkach. Dzięki temu można spodziewać się dobrych efektów. Chorzy będą poinformowani o tym, jak przebiega zagojenie się rany oraz jakie są rekomendacje po zabiegu. Z tego powodu dużo chorych skieruje się dokładnie tu. Placówka ma wiele poleceń i postrzegana jest jako godna zaufania.