Wszechstronna propozycja smakowa kulek do papierosów w punkcie sprzedaży Qlki motywuje palaczy do tego, by w sklepie takim robić zakupy systematycznie. Tym bardziej, że mają okazję tu oczekiwać na atrakcyjne ceny. Dostępne dla konsumentów smaki to: arbuz, banan, brzoskwinia, cytryna, czerwone wino, jabłko, jagoda, kwiat jaśminu, liczi, lodowy arbuz, mięta, mięta cola, mięta mocna, mix, pomarańcz, truskawka oraz zielona herbata. Tak duże bogactwo smakowe kulki Smakowe sprawi, że klienci prędko odnajdą dla siebie odpowiednie smaki. Niezależnie od upodobań, okazja będzie dopasować coś smacznego.

Poza tym, że można dopasować posmak, to można również decydować, jaką ilość kulek chce się zakupić. Możliwości do wyboru to: 1 pudełko, dziesięć pudełek, sto pudełek oraz 100 sztuk. Kupujący doceniają to, że mają tak wiele możliwości do zrealizowania. Mogą uprzyjemnić standardowe palenie, decydując się na określone smaki. W chwili, gdy z rodzimego rynku w maju 2020 roku wycofano z rynku papierosy miętowe, Qlki stały się idealną opcją. Wystarczy je zaaplikować na podstawie instrukcji dostępnej na witrynie, klikać i natychmiastowo delektować wybranym smakiem papierosa. Kulki smakowe umieszcza się bezpośrednio w filtrze papierosa, by otrzymać posmak. Wystarczy wkładać wykałaczkę do połowy filtra, aby zrobić otwór na kulkę. Płaską stroną wykałaczki delikatnie wtłacza się kulkę w filterek i następnie już tylko klika w kuleczkę.

Oferowane kulki są bezpieczne i zapewniają pozyskanie naturalnego aromatu. Wysokiej jakości produkty mają dużo przychylnych rekomendacji, a więc okażą się odpowiednie. W Qlki każdy produkt jest odpowiednio opisany, w związku z czym klient nie będzie mieć trudności, by dobrać odpowiedni posmak. Dostępne Qlki smakowe są atestowane, mają konieczne dokumenty dopuszczające je do użytku, co jest następnym atutem. Jeśli klient planuje kulki kupować regularnie, to powinien w sklepie się zarejestrować.