Topowe oraz praktyczne maseczki dla wielbicieli mangi oraz anime można zakupić w sklepie Prezent Simple. Takie maseczki z nadrukiem, jakie w punkcie sprzedaży dostępne są w podkategorii śmieszne maseczki są przykładowym z wyjątkowo rozpoznawalnych składników japońskiej i koreańskiej mody typu streetwear. Akcesoria takie są użyteczne, a w dodatku mocno zakorzenione w kulturze azjatyckiej. Zakładanie masek z nadrukami odwołującymi się do tej kultury z jednej strony umożliwi zachować anonimowość, poniekąd odseparować się od tłumu.

Paradoksalnie natomiast, osoby, które zakładają te maseczki w jakiś sposób się wyróżniają. Taki nietypowy składnik stroju może zostać ciekawym elementem modowym. W sklepie Prezent Simple możliwość wyboru jest bardzo duża: od stonowanych motywów, po oryginalne czarno – białe kontury. Można zakupić modne style t – shirtów: pastel goth, harajuku, emoji, k – pop, j – pop, horror a także yokai. Konsumenci mogą zakupić tak samo modele typu cosplay a także wzory, jakie można nałożyć codziennie, do codziennych kreacji sportowych. Maski zrobione są z miękkiej mikrofibry, przyjaznej dla skóry. Nie wywołają wobec tego na skórze żadnych uczuleń.

Dostępne modele mają uniwersalny rozmiar, co pozwala je dobrać do każdego owalu twarzy. Miękkie i elastyczne gumki pozwalają bez trudności przymocować maskę do twarzy. Maseczki typu cosplay nie zaburzają oddychania, a więc można je zakładać o każdej porze roku. Należy jednak liczyć się z tym, że nie mają roli osłonowej. To ciekawy podarunek, zarówno dla starszych, jak i młodszych fanów japońskiej popkultury. Co więcej, dla fanów japońskich klimatów sklep Prezent Simple oferuje również koszulki z japońskimi hasłami a także gadżety kawaii. Opłaca się wiedzieć, czym charakteryzują się tego typu gadżety, aby dopasować dla siebie odpowiedni.