Aperol to napój, jaki już od jakiegoś czasu jest bezkonkurencyjny. Szczególnie wśród pań, o wysublimowanych gustach odnośnie smaku drinków. Opłaca się wobec tego wiedzieć, że istnieje propozycja dla wielbicieli Aperolu. To Ramazzotti Spritz. Na stronie Tragos Del Mundo można znaleźć kompletny przepis. I nabrać przekonania, że przygotowanie nie jest skomplikowane.

Od razu pod przepisem można znaleźć również odnośniki do kolejnych trunków, o podobnych nutach smakowych. Z tego względu opłaca się zaglądać pod adres https://www.tragosdelmundo.cl/ramazzotti-trago/ i przekonać, że istnieje coś na równi dobrego jak modny Aperol. Ramazzotti to wino musujące o oryginalnym posmaku a także dobrym aromacie. Jest to trunek lżejszy, a więc smakuje szczególnie w gorące dni. Interesująca formuła opiera się na walorach smakowych hibiskusa oraz kwiatu pomarańczy. Jest to naprawdę niebanalne zestawienie smakowe.

Napój ten idealnie zastępuje Aperol. Miłośnicy słodszych oraz musujących napojów nie będą zawiedzeni, gdy zasmakują Ramazzotti Spritz. Do przygotowania niezbędne są: Ramazzotti, woda gazowana, róża chińska oraz spora ilość lodu. Wykonanie nie jest ciężkie a także nie zabierze wiele czasu. Do sporej szklanki wsypuje się lodu. W następnej kolejności 1/3 szklanki trzeba wypełnić różowym dodatkiem Ramazzotti. Do kieliszka dodaje się ulubione wino musujące. Na końcu, uzyskany trunek można udekorować paroma liśćmi mięty.

Otrzymany posmak jest szczególnie rześki. Wielbiciele lekkich trunków polubią tę opcję. Szczególnie kobiety, dla których ważne jest to, by posmakować czegoś delikatnego, a zarazem orzeźwiającego. Nie da się zaprzeczyć, że Ramazzotti Spritz to świetna opcja na spotkanie w gronie koleżanek lub na spotkanie towarzyskie w upalny dzień. Pewne jest, że jeżeli ktoś raz posmakuje tego napoju, to na zawsze wpisze się do karty jego ulubionych drinków.