Foliopaki z nadrukiem – perfekcyjnie nadające się do użytkowania w licznych sklepach www oferuje firma T – Pack. Są one przykładową z wielu opcji we wszechstronnym katalogu produktów zaprezentowanego punktu sprzedaży. Tego typu foliopaki kurierskie perfekcyjnie będą nadawały się do przesyłania odzieży a także galanterii. Zamwiający zdecydowani na zamwianie produktu takiego jak foliopaki z logo mogą oczekiwać na wiele wariantów do wyboru. To oznacza, że dostaną w efekcie opakowanie spersonalizowane, dostosowane do funkcjonowania marki oraz ukazujące konsumentom z kim mają do czynienia.

Zamawiający osobiście decyduje o tym, jaki nakład ma zostać realizowany. Dostępne barwy bazowe to: biały, czerń oraz transparentny. Na witrynie www T – Pack można zapoznać się z dokładnymi informacjami takimi jak: rozmiary foliopaków, grubość folii, grafika, powierzchnia nadruku, albo wybrane zastosowanie. Dostępne foliopaki wykonane są z elastycznej oraz uodpornionej na niespodziewane rozerwanie folii LDPE.

Z tego względu, są odporne na działanie niesprzyjających warunków pogodowych. Są to nośniki nad wyraz lekkie a także proste w złożeniu. Zamawiający zyskuje przekonanie solidnego projektu, chociażby dlatego, że klapa zamykająca z klejem ochroni asortyment w czasie przewozu przed otwarciem ze strony osób trzecich. T – Pack zaleca własne foliopaki głównie do lżejszych i delikatnych towarów.

Mogą też stanowić dodatkowe opakowanie dla kartonów, zwiększając tym samym atuty estetyczne konkretnej paczki oraz stanowiąc zabezpieczenie między innymi przed wilgocią. Indywidualnie zaprojektowane foliopaki to doskonałe rozwiązanie dla wielu biznesmenów. Znany producent w dziedzinie opakowań, T – Pack ma wszechstronną propozycję katalogową, w jakiej można także zaopatrzyć się w innego rodzaju produkty. Wystarczy wysłać logotyp, motto reklamowe lub dowolnie zaprojektowaną grafikę, by mieć okazję utworzyć spersonalizowane opakowanie.