Locus Home to godna zaufania firma budowlana z Bielska Białej, wykonująca nowocześnie zaprojektowane inwestycje. Przykładem tego jest osiedle wybudowane w Dolinie Zimnika, przy ulicy Romantycznej. Trzeba podkreślić, że prezentuje się bardzo ciekawie w kategorii lipowa dom na sprzedaż i warto zapoznać się z jego opisem. Osiedle jest umiejscowione w komfortowych warunkach, z widokiem na Skrzyczne oraz w pobliżu najpiękniejszych terenów w Dolinie Zimnika.

Osoba szukająca domu, gdy spostrzeże się, że dodatkowo w okolicy osiedla znajdują się znaczące miejsca usługowe i oświatowe, z jakich zrobi użytek się każdego dnia będzie jeszcze bardziej zachęcona do kupna. Główne zalety lipowa dom na sprzedaż to energooszczędność i niskie koszty za ogrzewanie zimą.

Osiedle jest ogrodzone, co również jest pozytywnie odebrane. Dodatkowo, mieszkańcy mają nieodpłatne miejsca parkingowe. Domy wznoszone są w technologii tradycyjnej murowanej, z wysokiej jakości surowców. To wpływa na perfekcyjną izolację termiczną i dźwiękową. Na stronie online można zapoznać się z mapą, dokładnym projektem oraz ceną domów umieszczonych przy ulicy Romantycznej w Lipowej. Jeśli z kolei kogokolwiek interesuje budowa domów bielsko w innej miejscowości, to wystarczy, że nawiąże kontakt z Locus Home, aby otrzymać spersonalizowany projekt wraz z kosztorysem. Można również decydować się na zakup gotowych domów do sprzedaży. Kupujący może też liczyć na to, że firma budowlana bielsko zajmie się załatwianiem wszystkich formalności.

Ze strony firmy zapewnione są też wszystkie surowce na plac budowy. Firma ma na własnym koncie realizacje domów dla deweloperów, jak i realizowała własne projekty budowlane w przepięknych punktach powiatu żywieckiego oraz bielskiego. Dlatego nie ma konieczności bać się, że coś będzie wykonane niewłaściwie. Locus Home cechują wysokie standardy, kiedy chodzi o budowę domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych na posesji klienta do stanu pod klucz.