Towary atestowane, wyznaczone do ratowania zdrowia oraz życia można nabywać w sklepie www Twoja – Apteczka. Poza apteczkami dla własnego użytku, do szkół lub miejsc pracy można także zaopatrywać się w sporo innych produktów. Dostępne są przykładowo fantomy z jakich korzysta się na zajęciach edukacyjnych. Można także wyszukać wiele produktów koniecznych przy udzielaniu pierwszej pomocy. W dodatku, w miejscu takim można zaopatrzyć się w produkty na dany sezon, przykładowo do ochrony przed kleszczami.

Wiele pośród towarów jest potrzebnych w ratownictwie medycznym, a także w szpitalach czy w ośrodkach zdrowia różnego typu. Można je także kupować do ośrodków sportowych, czyli tam, gdzie pojawia się ryzyko powstania kontuzji. Wszystkie produkty jakimi są kołnierz składany są konieczne przy udzieleniu pierwszej pomocy. Jak wiadomo, każdy z nas może znaleźć na swojej drodze osobę, która będzie wymagała skorzystania z pomocy. Wówczas warto mieć ze sobą doskonale uposażoną apteczkę. Pozwala ona na udzielenie pierwszej pomocy w sytuacjach nagłych, czyli wtedy gdy zagrożone jest życie lub zdrowie. Wszystkie produkty są dokładnie scharakteryzowane. To pomaga w zrobieniu zakupów.

Wyprodukowane są one przez cenionych producentów, a to następna zaleta, zachęcająca do kupowania. Po zapoznaniu się z opisami poszczególnych sprzętów można bez problemu stwierdzić, czy chce się z nich skorzystać. Podkategorie na jakie rozdzielone są konkretne produkty to i z jakimi warto zapoznać to: apteczki, sprzęt do szkół, fantomy, butle tlenowe, ciśnieniomierze, defibrylatory, akcesoria niezbędne w fizjoterapii, igły do portów, inhalatory, kasetki do lekarstw, kosmetyki, kołnierze ratunkowe, książki medyczne, maski antysmogowe, maski z aktywnym węglem, materiały opatrunkowe, odzież medyczna, akcesoria do udzielania pierwszej pomocy, specyfiki przeciw komarom i kleszczom, ratownictwo, sprzęt do masowania, sprzęt medyczny, sprzęt ratowniczy, sprzęt treningowy i rehabilitacyjny, stomatologia, szyny Kramera oraz szyny palcowe, szyny unieruchamiające, torby medyczne a także komplety do reanimacji.