Profesjonalne studia rzęs oferują najpierw obszerne konsultacje. We wspólnej wymianie ustalisz wygląd rzęs, który Ci odpowiada. Oczywiście zależy to od charakteru Twoich naturalnych rzęs, ponieważ profesjonalne studio rzęs stara się nie niszczyć Twoich naturalnych rzęs. Stylistka rzęs przyjrzy się bliżej Twoim naturalnym rzęsom i dowie się, które rzęsy najlepiej pasują do Twojej twarzy. Kolejnym punktem jest regularne uzupełnianie zapasów, które oferuje również dobre studio. To tam zostaną zastąpione wszystkie wypadające rzęsy.

Nasze doświadczenie z przedłużaniem rzęs!

Victoria z redakcji niedawno wykonała przedłużanie rzęs włosami syntetycznymi, więc chciałaby się z Wami podzielić swoimi doświadczeniami z rzęsami syntetycznymi tutaj. Zależało jej na tym, żeby robiła rzęsy w dobrym studiu rzęs. Czytała recenzje online i szybko nauczyła się rozpoznawać złe przedłużanie rzęs oraz jak prawidłowo przetwarzać klej i rzęsy. W wybranym przez nią studio wygląd, który chce osiągnąć, został najpierw szczegółowo omówiony. naturalne kosmetyki

Technika objętości, której celem jest uzyskanie bardzo gęstego, gęstego wachlarza rzęs, jest bardziej nastawiona na efektowny wygląd, dlatego zdecydowała się na naturalnie wyglądające przedłużanie rzęs techniką indywidualną. To również dobrze wygląda w życiu codziennym i w biurze i to nie za dużo. Kosmetyczka przygotowała wszystko i niedługo potem zaczęła nakładać na rzęsy wiele małych sztucznych rzęs za pomocą przezroczystego kleju i pęsety. Cała procedura trwała nieco ponad godzinę i wcale nie bolała.

W końcu pozwolono jej ponownie otworzyć oczy i zamrugała intensywnie w lustrze. Wynik był niezwykły, ale ładny. Ogólnie rzecz biorąc, Victoria poinformowała, że ​​jej rzęsy trwały nieco ponad trzy tygodnie, podczas których stopniowo wypadały. Ale to nie było szczególnie złe, bo rzęsy wyglądały bardzo naturalnie ze względu na powolne opadanie sztucznych rzęs. Ulżyło jej też, że nie ma połamanych rzęs po przedłużaniu.

To był jej wielki strach!

Przy okazji: jeśli uważasz, że łatwo jest samodzielnie przedłużać rzęsy, w tym momencie musimy Cię rozczarować. Wymaga dużo praktyki, umiejętności i fachowej wiedzy. Przynajmniej jeśli przedłużanie rzęs powinno wyglądać pięknie.Jeśli boisz się niebezpieczeństw przedłużania rzęs, możesz wypróbować naturalne przedłużanie rzęs. Specjalne odżywki do rzęs powinny pomóc wydłużyć naturalne rzęsy.

Czy to RevitaLash, Talika czy Alverde: opcje są bez liku. Specjalna kompozycja składników stymuluje wzrost rzęs. Twoje naturalne rzęsy stają się grubsze i dłuższe, ale dla każdej osoby jest genetycznie z góry ustalone, jak długie mogą być ich rzęsy. W dodatku rzęsy rosną tylko bardziej ekstremalnie, jak długo stosuje się odżywkę do rzęs. Odżywki do rzęs kosztują od 10 do 90 euro. Jeśli chcesz zobaczyć szybkie efekty, możesz również użyć sztucznych rzęs. Obecnie istnieje nawet wiele sztucznych rzęs z prawdziwych włosów – wyglądają one bardziej naturalnie i tworzą nieodparty wygląd. Nie ma znaczenia, czy chcesz mieć obszerne podkręcenie, czy bardziej naturalne podkręcenie.

farbowanie rzęs

Farbowanie rzęs może również ulepszyć Twoje oczy. Pełne, ciemne rzęsy dodatkowo podkreślają oczy. Połączenie odżywki do rzęs i przyciemniania rzęs jest więc idealne dla każdego, kto nie chce poddawać się przedłużaniu rzęs. Rzęsy kolorowe również wyglądają bardziej naturalnie, ponieważ poszczególne włoski nie sklejają się ze zbyt dużej ilości tuszu.

Oprócz przedłużania rzęs możemy stylizować nasze rzęsy trwałą na rzęsy. Brwi zdradzają więcej o naszej twarzy, niż wielu ludziom się wydaje. Czy wiesz, jak wyglądają idealne brwi? Albo jakie korzyści daje tatuaż na brwi? Tutaj możesz przeczytać wszystko o pięknie!

Jak długo trwają trwałe przedłużanie rzęs?

Beauty female blue eye with curl long false eyelashes – macro shot over white background

Wciąż czytamy o „trwałych” lub „trwałych” przedłużaniach rzęs, ale nazwa jest zwodnicza. Przedłużanie rzęs nie trwa wiecznie, ponieważ Twoje włoski wypadają (tak jak włosy) naturalnie, a wraz z nimi również luksusowe rzęsy. Inne wady: Rzęsa rośnie od czterech do sześciu tygodni i może przez kilka tygodni pozostawać w tak zwanej fazie spoczynku, zanim wypadnie. Dlatego dostawcy zalecają uzupełnianie sztucznych rzęs co dwa do czterech tygodni („uzupełnienie”), aby pogrubienie rzęs nadal wyglądało równomiernie. Ponadto przedłużanie rzęs może stać się na dłuższą metę bardzo kosztowne. Zastanów się więc zawczasu, czy koszty takiego leczenia są dla Ciebie opłacalne w dłuższej perspektywie!

Czy sztuczne rzęsy są szkodliwe? Na dłuższą metę przedłużanie może być rzeczywiście szkodliwe dla naszych naturalnych rzęs – ale tylko wtedy, gdy studio rzęs niewłaściwie zastosuje przedłużanie lub niewłaściwie doradzi klientce przed zabiegiem. Dlatego ważne jest, abyś udała się do dobrego studia rzęs. W dalszej części artykułu przeczytasz, jak rozpoznać dobre studio na trwałe rzęsy.