Wszechstronne wsparcie dla frankowiczów w Warszawie oferuje kancelaria adwokat Urszuli Rajkowskiej. Znaczy to, że po przesłaniu formularza będzie przeanalizowana dla interesantów umowa kredytu. Jest to darmowa analiza, pozwalająca ocenić, czy bank nie umieścił niewłaściwych zapisów. Adwokaci zajmą się wszystkim, a więc nie ma potrzeby się obawiać, że nie zna się prawa lub specjalistycznego słownictwa.

Kancelaria bierze odpowiedzialność za prowadzenie sprawy i jej rezultat. Unieważnienie kredytu we frankach ma miejsce również wtedy, gdy ktoś spłacił kredyt do 10 lat, bo spłata nie jest jednoznaczna z anulowaniem niedozwolonych klauzul. Adwokaci skierują także swoją ofertę do właścicieli firm i osób, które zamierzają zawierać ugodę z bankiem. Kiedy ktoś dostanie chociażby propozycję ugody od banku, to warto by konsultował ją z mediatorami ze wskazanej kancelarii. Odfrankowienie to usunięcie z umowy kredytu klauzul indeksacyjnych, co jest związane ze zwrotem nadpłaconych rat i zmniejszeniem wysokości rat w przyszłości.

Jeżeli sprawa zostaje rozwiązana w sądzie, to trzeba liczyć się z tym, że może potrwać około trzech lat. Na wszystkich rozprawach w takim czasie kredytobiorcę będzie reprezentować zaangażowany adwokat. Team zajmujący się frankowiczami wdraża pro konsumenckie podejście do kosztów procesu, co sprawia, że wygranym sprawy jest kredytobiorca. W celu rozpoczynania procesu unieważniania kredytu we frankach trzeba skontaktować się z adwokatem przez formularz. Spersonalizowane podejście do zleceniodawcy i jego umowy z bankiem daje gwarancję uzyskania sukcesu.

Doświadczenie adwokatów w tematyce kredytów frankowych i wiedza z zakresu ekonomii pozwala stworzyć elastyczny i merytoryczny pozew. Zaangażowanie w sprawy klientów, sprawna obsługa i minimalizacja kosztów procesu wraz z konkretną kwotą obowiązującą za poprowadzenie sprawy to zalety, sprawiające, że sporo osób chce skorzystać z usług właśnie w takim miejscu.