Asortyment znajdujący się w sklepie online Pan Pestka jest imponujący. Umieszczony został w działach: nasiona półautomatyczne, nasiona automatyczne, nasiona feminizowane, nasiona marihuany idealne dla amatorów, nasiona konopi zawierające wiele kannabidiolu, nasiona o podwyższonej zawartości tetrahydrokannabinolu, nasiona ganji z rodziny Indica, nasiona hodowane wewnętrz budynku, nasiona marihuany medycznej, atestowane mieszanki nasion ganji, nasiona konopi hodowane na zewnątrz, plony, nasiona z przewagą Indici oraz pozostałe. Obejmuje wobec tego tak znane towary jak: lemon haze, zarówno dla początkujących, jak i dla osób, które idealnie znają się na uprawie ganji.

Wszechstronna oferta zawiera kolekcjonerskie nasiona konopi: feminizowane, automatyczne i półautomatyczne. Udostępnione nasiona marihuany pochodzą od znanych producentów. Nieco więcej niż trzy tysiące produktów wywodzi się od producentów z: Holandii, Hiszpanii, Kanady, Anglii czy USA. Można tutaj znaleźć wiele popularnych rodzajów, jakie są szczegółowo scharakteryzowane.

Kupujący w takim sklepie mogą zaopatrywać się online, lecz mogą również decydować się na wizytę w sklepie stacjonarnym, w Rudzie Śląskiej. Wtedy będą także mieli okazję kupować dużo akcesoriów i rozmawiać z ekspedientami, poszerzając własną wiedzę. Oferowane nasiona konopi dedykowane są do celów kolekcjonerskich, a ich opisy oraz najważniejsze wiadomości w temacie ganji podawane są jedynie w celach uświadamiających. Konsumenci doceniają to, że zwykle mogą oczekiwać na rabaty. Czytają też bloga, aby dowiadywać się o uprawach jeszcze więcej.

W przypadku większych zakupów można dostać wybrane nasiona gratis. Poziom dyskrecji jest maksymalny, tym bardziej, że towar można zamówić do paczkomatów. Nie jest dziwne, że działający w sieci sklep z nasionami marihuany Pan Pestka ma świetne rekomendacje. Nasiona od wiodących marek są polecane, gdyż nie zaszkodzą użytkownikom.