Na zdjęciach jakie wykonują Krzysztof Kozerski oraz Krzysztof Chojnacki szczególnie wyróżnia się precyzyjne odwzorowanie emocji jakie towarzyszą Młodej Parze w dniu zaślubin. Dlatego ich reportaże ślubne określa się mianem artystycznych. Wykwalifikowanym fotografom nie umknie żadna chwila, gdyż skupieni są maksymalnie na określonym evencie oraz Młodej Parze, która w konkretnym dniu jest najważniejsza. Usługa jaką jest fotograf na ślub realizowana jest przez fotografów odnośnie 2 grup: Par, które ukierunkowane są do ślubu klasycznie oraz Par nowoczesnych.

Artyści współtowarzyszą Parze Młodej już w przygotowaniu, wychwytując najważniejsze chwile. Są także obecni podczas ceremonii, zachowując powagę oraz doniosłość tej chwili. Nie są nachalni, a ich towarzystwa prawie nie można wyczuć. Z tego względu ślub w urzędzie lub kościelny będzie przebiegać bez zakłóceń. Na fotografiach z przygotowania a także z późniejszego wesela wyłaniają znaczące momenty, lecz nie umykają im także detale. Najbardziej natomiast koncentrują się na emocjach. Fotografowie udokumentują na równi wywołujące wzruszenia chwile, jak i szaloną zabawę. Wnikliwa obserwacja Pary Młodej i ich najbliższych pozwala utworzyć materiał, jaki będzie przeglądany przez osoby z zewnątrz, a poczują się one dokładnie tak, jakby w weselu wzięły udział.

Doświadczenie, idealny dryg do obserwowania, spory poziom wrażliwości, perfekcyjne obsługiwanie się sprzętem – to wszystko sprawia, że fotografie zaliczają się do wyjątkowych. Fotografowie pracują w Warszawie, aczkolwiek otwarci są też na nawiązanie współpracy z Parami Młodymi z pobliskich miejscowości. Żeby uzyskać wiadomości dodatkowe o propozycji ofertowej, wystarczy kontaktować się z nimi dzwoniąc lub przesyłając wiadomość pocztą elektroniczną. Już w trakcie pierwszego spotkania fotografowie są ukierunkowani na podawane koncepcje przyszłej Pary Młodej, zestawiając to z własnym doświadczeniem i sprawdzonymi metodami wykonywania fotografii.