Wykonywanie ubrań z nadrukiem zgodnie z wymaganiami klienta to specjalność przedsiębiorstwa Pan Koszulka. Stroje tego typu doskonale sprawdzą się na wyjazdach integracyjnych, koncertach, imprezach firmowych, zawodach sportowych, wyścigach rowerowych, wycieczkach zorganizowanych, targach handlowych, wieczorach panieńskich i kawalerskich, zlotach samochodowych oraz wielu, mających inny charakter eventach. Oznacza to, że z oferty mogą skorzystać klienci indywidualni, jak i właściciele firm. Wyjście jakim jest koszulki z napisem sprawdzi się bardzo dobrze w promowaniu konkretnej marki lub aby podkreślić rangę danego eventu i bardziej go spersonalizować. W wersji spersonalizowanej można także wybrać druk z imieniem, ksywką lub numerem na plecach.

Firmy oraz różne grupy to konsumenci często robiący zaopatrzenie w tym punkcie sprzedaży. Najwyższa jakość materiału, projektu oraz nadruku w korzystnej cenie to najważniejsze czynniki poświadczające o tym, że z daną marką warto nawiązać współpracę. Druk może być wykonywany na materiałach od polskich i zagranicznych dostawców lub na strojach, jakie powierzą pracownikom firmy klienci. Do jego wykonania wykorzystane są metody do jakich zaliczają się: zastosowania specjalnej folii, z zastosowaniem dużej temperatury, nadruku cyfrowego, haft komputerowy, sitodruk a także metki żakardowe lub satynowe.

Jeżeli ktokolwiek potrzebuje szybkiej realizacji to może decydować się na świadczenia ekspresowe. Po uzyskaniu wyceny od razu rozpoczyna się realizowanie usług. Firma ma wiele dobrych opinii i dlatego wzbudza zaufanie. Jeśli ktoś chciałby mieć w 100% autorski projekt na ubraniach, to musi kontaktować się z podaną marką. Nadruki mogą zostać wykonane na: koszulkach z bawełny albo poliestrowych, koszulkach polo, bluzach z polarem, bluzach z kapturem oraz bez kaptura, kurtkach softshell, czapkach z daszkiem, czapkach na zimę, workach i plecakach ze sznurkiem, fartuchach, odzieży sportowej bądź odzieży roboczej.