Konstelacja 2E to nowoczesne osiedle dwupoziomowych apartamentów w pobliżu Krakowa. Jest to miejsce dla osób, które chcą mieszkać w modernistycznych przestrzeniach i ekskluzywnej okolicy. Apartamenty mają różną powierzchnię. Do każdego z nich przylega własny ogród, zielony dach oraz jedno lub dwa miejsca parkingowe. To oddziałuje na komfort. Zielone dachy to uzupełniająca przestrzeń, służąca odpoczynkowi.

Osoby poszukujące domu doceniają to rozwiązanie. Osiedle prezentuje się elegancko i nie jest dziwne, że wiele rodzin z dziećmi zamierza tu mieszkać. Młodzi rodzice, którzy zatrudnieni są w Krakowie mogą na jego obrzeżach odnaleźć dom w doskonałym standardzie i nie przejmować się zgiełkiem centrum.

Warto zajrzeć na witrynę, na jakiej zaprezentowany jest apartament zielonki i sprawdzić, jak duży standard jest proponowany. Można zobaczyć fotografie osiedla oraz apartamentów. Można także natychmiastowo zarezerwować wytypowane przez siebie lokum. Do wyboru są cztery typy apartamentów, jakie mają powierzchnię użytkową od sześćdziesięciu czterech do dziewięćdziesięciu dwóch metrów kwadratowych. Mieszkania mają oddzielny ogródek, zielony dach a także jedno lub dwa miejsca do zaparkowania. Wnętrza w dwupoziomowych mieszkaniach są zaprojektowane w taki sposób, żeby każdy mógł samodzielnie utworzyć taką przestrzeń, na jakiej mu będzie zależało. Można także korzystać z możliwości wykończenia mieszkania pod klucz.

Deweloper który współpracuje albowiem z marką IMPERIUM WNĘTRZ. Na dodatek można korzystać z katalogu FM Kuchnie, obejmującej na równi klasyczne, jak i unowocześnione kuchnie marki NOBILIA i ATLAS KUCHNIE. Od razu można także zamawiać całe wyposażenie AGD do zabudowy oraz armatury kuchennej. O dużym standardzie wykończenia mieszkań na takim osiedlu świadczą: pompa ciepła z opcją chłodzenia, zielony dach, trzyszybowe okna PVC, przesuwne drzwi na tarasie, rolety antywłamaniowe, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe, światłowód oraz altany śmietnikowe. Na ulicy znajduje się również oświetlenie.