Propozycja cenowa budząca zainteresowanie zleceniodawców, którzy chcą skorzystać z niebanalnej fotobudki jest opracowana przez markę Fotobu.pl bardzo starannie. Dlatego zleceniodawcy wiedzą, że błyskawicznie mogą korzystać z rozwiązań dzięki jakim ich uroczystość będzie wyjątkowa, a na dodatek w doskonałej cenie. Klienci mogą wybierać w ramach fotolustro cztery zestawy: Max, Premium, Standard a także Basic. Są one szczegółowo zaznaczone razem z kosztami na witrynie internetowej. Cena zmienia się razem z tym, czy ktoś chce skorzystać ze świadczeń dodatkowych.

W dodatku, zamawiający mogą decydować się na to, by korzystać ze specjalnie przygotowanego zestawu na wesela. W takiej sytuacji otrzymają 10% taniej na całe zamówienie. Poza tym, że Nowożeńcy zaoszczędzą pieniądze, to mogą także oszczędzić trochę czasu, ponieważ nie muszą poszukiwać 3 dostawców, tylko podpisują umowę z jednym. Kompleksowe usługi zawierają: kamerzystę z obsługą drona w cenie, fotografa, fotobudkę albo fotolustro, napis LOVE, plus opcję korzystania z samodzielnie zrobionych zaproszeń, indywidualnie zaprojektowanej księgi gości, winietek a także zdobień.

Państwo Młodzi szczególnie to doceniają, gdyż faktycznie uzyskają harmonijną koncepcję u jednego usługodawcy. W dodatku, osobiście decydują czy na weselu chcieliby skorzystać z klasycznej fotobudki, bądź może z fotolustra, czyli oryginalnego zwierciadła wykonującego perfekcyjne zdjęcia. Zwierciadło robiące zdjęcia będzie nie tylko doskonałym rozwiązaniem na zabawę weselną, lecz też stanie się dekoracją eventu. Poza podstawami w ramach fotobudki do każdego z zestawów można dobrać inne opcje. Są to: wcześniejsze rozstawienie fotolustra, skorzystanie z dodatkowej godziny frajdy, wykonanie samodzielnie zdobionej przez pracowników Księgi Gości oraz zrobienie
nietuzinkowego, indywidualnego tła dla fotolustra według własnego życzenia. To dowodzi, że marka Fotobu.pl zabiega o swoich zleceniodawców.