Działająca we Wrocławiu agencja pośrednictwa finansowego SDP Finanse świadczy usługi doradców kredytowych, jacy pomogą w wyborze odpowiedniej propozycji kredytu. Z porad specjalistów korzystają szczególnie te osoby, które interesują się kredytami pod hipotekę.

Każdy doradca kredytowy ma kwalifikacje do tego, żeby doradzić zainteresowanym. Osoby, którym zależy, aby opcja pożyczki na dom albo mieszkanie była spersonalizowana po sprawdzeniu witryny agencji wyszukają istotne wiadomości, motywujące do współpracy. Na stronie dostępny jest kalkulator na podstawie jakiego można wyliczać różnicę w opłatach między standardowym kredytem hipotecznym a najkorzystniejszym z dostępnych.

W kalkulatorze wystarczy podać: sumę kredytu z czasem kredytowania. Specjaliści kredytowi troszczą się o interes klientów i z tego względu firma ma przychylne referencje. Opłaca się umówić się na spotkanie, klikając w właściwe rubryki albo dzwoniąc. Pierwsza konsultacja jest bezpłatna.

Obserwując liczbę zainteresowanych, firma SDP Finanse wyraźnie wybija się na tle konkurencji. Ma wpływ na to indywidualne ukierunkowanie doradców do klientów ubiegających się o kredyt hipoteczny. W dodatku na spotkaniu można poznać oraz omówić propozycje aż z piętnastu banków i wytypować najlepsze wyjście. Klienci dostrzegają, że szczegółowe porównanie paru ofert to szansa na zaoszczędzenie, ponieważ dostaje się najtańszy kredyt pod swoje możliwości zarobkowe.