Profesjonalista dzięki któremu można umieścić stronę firmową na najwyższej pozycji wyników poszukiwań, czyli Kris Gomula jest osobą, która wszystkie zlecenia przeprowadza kompleksowo. Zaprezentowany specjalista SEO oraz Search Engine Marketing zajmuje się optymalizacją a także pozycjonowaniem już od dwunastu lat. Jest to Polak, jaki posługuje się językami: angielskim, hiszpańskim oraz portugalskim bardzo sprawnie. Dlatego też może realizować zlecenia dla klientów z wielu krajów. Agencia SEO zastosuje dobrze znane reguły SEO, ale też zadba o to, aby pozostawać na bieżąco z bieżącymi trendami www, charakterystycznymi dla konkretnych państw. Promocja w wyszukiwarkach, system reklamowy Google, wrażenia użytkowników, a także CRO – oto tematy a propos jakich ekspert zwykle zrealizuje swoje usługi.

Skorzystanie ze świadczeń SEO jest inwestycją długoterminową, jaka przynosi wiele korzyści dla rozwoju określonej marki. Co znaczące, nie ma tutaj znaczenia, czy oferuje ona usługi stacjonarnie, czy w Internecie. Wszystkim przedsiębiorcom musi bowiem zależeć na tym, aby się wypromować. Indywidualny ekspert Search Engine Optimization umie w większym stopniu skupić się na promocji określonej witryny. I od Krisa Gomuli można oczekiwać dokładnie indywidualnego nastawienia oraz indywidualnej wyceny. Po wstępnych konsultacjach oraz zrobionym audycie już da się podejmować ustalenia odnośnie tego, jak ma wyglądać kampania SEO i co jest na konkretnej witrynie do poprawienia.

Ekspert zacznie od przeanalizowania struktury witryny: tego jak w całości wygląda, w jaki sposób konkretne strony łączą się ze sobą, co się na nich znajduje. W przeciwieństwie do pozostałych agencji Search Engine Optimization, Kris Gomula skontroluje dodatkowo, co jest znaczące na stronie reprezentującej określoną branżę oraz w jaki sposób prezentują się witryny konkurencji, zwłaszcza lokalne. Po audycie wszystkich elementów zleceniodawcy zostanie przedstawiona indywidualnie opracowana kampania SEO. Na przykład, wszystko będzie dostosowane do przeglądarek w Santiago de Chile.