Latarki udostępnione w sklepie internetowym YDY.PL podzielone są na modele żarówkowe i led. Jako że hurtownia elektryczna to gadżet dostępny w prawie wszystkich domach, nie jest czymś dziwnym, że tak dużo osób chce się w nie zaopatrzyć. Są użyteczne i doskonale się prezentują. Oferta jest dokładnie wyselekcjonowana, wobec czego nie trzeba się martwić, że ktokolwiek nie wyszuka pod swoje potrzeby właściwego modelu. Klienci znacznie częściej decydują się na latarki ledowe, bo zużywają one o wiele mniej energii aniżęli tradycyjne modele wyposażone w żarówkę. W punkcie sprzedaży można zakupić latarki mocne, jakich strumień światła jest ogromny oraz chłodny. Wobec tego ich eksploatacja jest powolna. Można spodziewać się, że latarka led będzie praktyczna przez bardzo długi czas.

Modele te zasilane są przez baterie, a więc należy mieć na uwadze to, że jeśli bateria się wyeksploatuje, to trzeba ją wymienić na kolejną. Nieco bardziej budżetowe są latarki z akumulatorem, gdyż nie trzeba do nich kupować i wymieniać baterii. Niezbędne jest z kolei ich naładowanie. Nie jest to aczkolwiek w żaden sposób niemożliwe do opanowania, ze względu na to, że w tej chwili akumulatory załadują się nad wyraz szybko.

Udostępnione w punkcie sprzedaży latarki akumulatorowe wyróżnia znacznie dłuższy czas działania, czyli zaleca się ich zakup takim osobom, które korzystają z tego typu akcesoriów każdego dnia. Na pewno, będzie to właściwa decyzja, dzięki jakiej można będzie czuć się pewniej. Konsument będzie wiedzieć, że ma najwyższej jakości sprzęt. Hurtownia YDY.PL ciągle rozbudowuje asortyment, a każdy model latarki jest co do szczegółu opisany. To daje pewność znalezienia bezpośrednio tego, czego się wymaga. Reszta towarów zamieszczona w kategoriach. Dlatego szybko kupuje się zamówiony asortyment. Znaczące jest również to, że o wszystko mogą spytać pracujących tutaj ekspertów, jacy dobrze będą znać się na tym, co oferują kupującym.