SIAT – STAL to renomowany wytwórca siatek spełniających rolę ogrodzenia. Jego propozycja sprzedażowa jest bogata, co znaczy, że konsumenci z pewnością wyszukają ten typ siatki, jaki spełni ich wymagania powiązane z użytkowaniem. Siatki te można wybrać na własną działkę lub aby odgrodzić obszar firmy albo publiczny od pozostałych stref. Konkretne wyroby rozdzielone są w kategoriach, co znacząco ułatwi dobór. Ponadto można też skonsultować własny wybór ze sprzedawcami, aby całkowicie pozbyć się niepewności odnośnie racjonalności swojego wyboru podczas zakupów.

Sprawdzając propozycję sprzedażową obejmującą siatka rabatowa metalowa można prędko wywnioskować, że wytwórca troszczy się o spełnienie oczekiwań przeróżnych grup kupujących.

Dostępne w asortymencie systemy oraz siatki są nie tylko praktyczne, ale spełnią też rolę reprezentacyjną. Konsumenci po zobaczeniu ich wyglądu lepiej zorientują się w tym, co będzie dopasowane do ich posesji. Główne walory oferowanych produktów to: wysoka wartość użytkowa, estetyka a także użycie skutecznych osłon antykorozyjnych. Siatki mają różną rozmiar oczek, wielkość i można je dobierać w różnym wybarwieniu. Wykonane są też z drutów o dowolnej grubości.

Z uwagi na wyjątkowo precyzyjny projekt, siatki takie nie domagają się jakichkolwiek prac naprawczych, a ich żywotność jest rzeczywiście wydłużona. Poza siatkami sprzedawane są również systemy ogrodzeniowe, do jakich wliczają się: furtki ogrodzeniowe, panele ogrodzeniowe 2D oraz 3D, siatki na tereny leśne i siatki heksagonalne.