Iwona Cebo – Kubiczek prowadzi w Dąbrowie Górniczej profesjonalną kancelarię adwokacką, w której można korzystać z usług dotyczących wszystkich dyscyplin prawa. Można więc korzystać z pomocy specjalistki, jeśli nasza sprawa odnosi się do: prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa handlowego, prawa karnego, prawa administracyjnego, albo edukacji lub szkolnictwa. Spersonalizowane ukierunkowanie i pasja adwokatki sprawiają, że w dyscyplinie adwokaci dąbrowa górnicza jest ona na pozycji liderki. Głównie, jest ona ceniona za skuteczność w doradztwie oraz w rozwiązywaniu prawnych zagadnień. Oferta skierowana jest na równi do klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców. Obsługa prawna poza doradztwem obejmuje reprezentowanie petentów przed sądami administracyjnymi oraz przed organami administracyjnymi.

Bardzo dobra znajomość dziedzin prawnych i dwudziestoletnie doświadczenie dają zainteresowanym gwarancję, że Iwona Cebo – Kubiczek będzie ich perfekcyjnie reprezentować. Co ważne, jej kancelaria współpracuje także ze znanymi kancelariami na całym świecie, dlatego kiedy jakąś sprawę trzeba rozwiązać w innym kraju, to również Iwona Cebo – Kubiczek może w tym pomóc. Klienci indywidualni, jacy zgłaszają się do tej kancelarii mogą oczekiwać na: poradnictwo prawne, wsparcie w przygotowniu treści wielu umów, pozwów oraz pozostałych pism procesowych.

Głównie, klienci skorzystają w tym punkcie ze wsparcia w zakresie prawa cywilnego – spadkowego, rodzinnego, pracy, a także w zakresie udzielania odszkodowań i windykacji należności. Prawo karne i prawo administracyjne to kolejne dyscypliny, w jakich można oczekiwać na pomoc specjalistki. Ponadto, można liczyć, że Iwona Cebo – Kubiczek udzieli wsparcia w: przygotowaniu zaskarżeń do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, w przygotowywaniu opinii prawnych, doradzaniu w zakresie prawa własności intelektualnej oraz prawa budowlanego. Jeżeli będzie taka konieczność, to w imieniu interesantów weźmie udział w negocjacjach różnego typu i będzie reprezentować klientów w sądzie.