Zleceniodawcy, jacy będą zdecydowani współpracować z firmą Alee Frajda otrzymują gwarancję angażujacej zabawy dla najmłodszych w czasie przeróżnych przyjęć. Wszystkie usługi podane są pod linkiem animacje dla dzieci i warto się z nimi zaznajomić, aby potem nie mieć kłopotu z dopasowaniem odpowiednich zabaw dla najmłodszych znajdujących się na danym wydarzeniu. Animatorzy, którzy pracują w zaprezentowanej firmie mają ogromne doświadczenie oraz idealnie pracują z najmłodszymi, pozwalając dorosłym mieć wolne chwile na czas wolny w swoim gronie. Dzięki temu, na danym spotkaniu wszyscy uczestnicy mogą czuć się idealnie. Doświadczeni animatorzy posiadają w swoim programie nawet kilkadziesiąt atrakcji, jakie zawsze przystosują do upodobań dzieci oraz klimatu uroczystości.

Regularnie reagują na wszystkie humory podopiecznych, co motywuje młodych kompanów do kontynuowania zabawy oraz budzi zaufanie. Animatorzy umieją wyjątkowo dobrze także ocenić, kiedy maluchy są zmęczone. Tradycyjny zestaw animacji, z jakiego można skorzystać obejmuje: zabawy ruchowe, tańce, malowanie twarzy oraz warsztaty formowania baloników. To pedagog, obserwując maluchy decyduje, w jakich sytuacjach wprowadzić konkretną aktywność. W efekcie, żaden maluch nie będzie się nudzić. Animatorzy troszczą się o doskonały humor wszystkich maluchów, stając się nie tylko kompanami w zabawie, lecz również opiekunami.

Tym samym, odciążają rodziców w czasie takich imprez jak: komunie, urodziny, chrzciny, wesela, wyjazdy integracyjne, lub inne, znaczące jubileusze. Wszystkie detale ustalone są na podstawie indywidualnych oczekiwań, dzwoniąc, osobiście albo mailowo. Animatorzy przygotują nie tylko świetnie znane zabawy, ale też nowatorskie programy zabaw. To ich znak rozpoznawczy. Oferta opracowana na konkretne wydarzenie zawsze przystosowana jest zagadnieniami do oczekiwań i umiejętności dzieci. Jest także spójna z koncepcją rodziców. Dobre opinie o firmie motywują do tego, żeby bliżej zaznajomić się z ofertą usług i podpisać umowę.