Fliper to witryna na jakiej znajdują się oferty z wiodących serwisów o nieruchomościach. Innowacyjnie przygotowana wyszukiwarka przesyła informacje nawet w minutę po tym, jak określone zgłoszenie zostało dołączone na witrynie agencji. Użytkownik w parę minut może zaznajomić się z ogłoszeniami z wiodących serwisów. Nowe zgłoszenia ma okazję sprawdzać natychmiast, na smartfonie.

Wystarczy wybrać właściwy pakiet i system do wyszukiwania mieszkań będzie dostępna. Nowocześnie zaprojektowany monitor branży nieruchomości pozwala wyszukać zgłoszenia mieszkań przeznaczonych do sprzedawania bądź do wynajmowania.

Użytkownik osobiście wybiera opcje na bazie jakich przeszukuje znane portale z branży. Indeks ofert udostępniony jest bez duplikatów, co umożliwi zaoszczędzić czas. Jeżeli występują jakieś trudności z obsługą serwisu to do dyspozycji pozostaje wsparcie techniczne. Zadziała nawet do kwadransa od chwili zgłaszania usterki. Przejrzysty interfejs pozwala odnaleźć ciekawe propozycje nim odpadną z rynku.

Fliper jako serwis do wyszukiwania nieruchomości jest niezawodny. Monitoring rynku nieruchomości oparty na funkcjonowaniu wyszukiwarki umożliwia natychmiastowe docieranie do ogłoszeń prywatnych, umieszczonych na popularnych serwisach. Fliper pozwoli przejrzeć ogłoszenia z rynku wtórnego, tym osobom, które są zaciekawione zarówno ich zakupem jak i sprzedażą. Intuicyjna wyszukiwarka dostępna jest w pakietach: Start, Plus a także Premium. Różnią się one liczbą obiektów do sprawdzenia jak i opcją wykorzystanych
wyszukań. Branża nieruchomości rozwija się coraz bardziej, z tego powodu nie jest dziwne że coraz więcej Polaków interesuje się taką dziedziną. Fliper jako witryna na której umieszczone są ogłoszenia z najważniejszych portali o nieruchomościach to odpowiedź na takie zapotrzebowania.