Główne wiadomości z Lublina a także z województwa lubelskiego umieszczone są w serwisie Lublin4You. Serwis sprawdzi się tak samo w przypadku osób mieszkających w Lublinie, jak i osób, które chcą dowiadywać się czegoś więcej o mieście, bo zamierzają się tu przeprowadzić lub na przykład pojawić się na dłuższy czas. Z tego powodu opłaca się zajrzeć na stronę https://lublin4you.pl/ i zaznajomić się z określonymi działami tematycznymi. Portal jest rozbudowany i regularnie dodawane są w nim nowe informacje, wobec czego nic nie może umknąć komuś, kto chce się czegoś nowego dowiedzieć. Wyszukiwać informacje można na podstawie zamieszczonych na stronie podkategorii tematycznych. Są to: Ważne, Lokalnie, Lifestyle, Moto, Sport, Biznes, Dom i Ogród, Polityka a także Opinie. Dodatkowo, na stronie znajduje się praktyczna lupka.

Kiedy się z niej skorzysta to można od razu przekierować się do tematu, jaki użytkownika zainteresuje szczególnie. Można także szybko przenosić się do pożądanych treści, klikając w najpopularniejsze tagi. Są nimi: Lublin, samochód, koronawirus, wypadek, lubelskie. Już samo nawiązanie do pandemii pokazuje, że serwis skupia się na prezentowaniu aktualności znaczących dla wszystkich. Na górze witryny głównej umieszczane są najnowsze informacje. Można też obeznać się z istotnymi tekstami, a więc tymi, jakie pośród użytkowników chwalą się dużą popularnością. Ostatnio dodane teksty można również śledzić bez trudności.

Każdy, kto zajrzy na serwis minimum raz, bezsprzecznie będzie chciał to robić systematycznie. Od razu dostrzeże, że ma do czynienia z miejscem, w którym wszystkie informacje są przedłożone w przystępnej formie a także że można je wliczyć do wiarygodnych. Osoby mieszkające w Lublinie doceniają to, że mogą w jednym miejscu odnaleźć wszystkie znaczące wiadomości, nie tylko z Lublina, ale też z całej Polski. Przeglądając ważne informacje z Lublina oraz z województwa lubelskiego nie ma potrzeby zaglądać na jakąkolwiek inną stronę.