Wieloaspektowe metody IT przeznaczone dla wielu przedsiębiorstw realizowane są przez firmę Sente. Wskazana firma używa w tym celu autorskiego systemu Teneum, jaki buduje przewagę w mocno zmieniającym się środowisku biznesowym. Nad każdą z firm zdecydowanych na współpracę czuwa wytypowany team ekspertów, z jakich świadczeń warto skorzystać. To, nad jakimi dokładnie obszarami panują, uzależnione jest od bieżących celów biznesowych zleceniodawcy. Elastyczne warunki współpracy są nad wyraz cenione przez klientów. Własna technika budowania aplikacji dla biznesu Neos pomaga działaniom powiązanym z budowaniem aplikacji biznesowych.

Technologia tego typu już w paręnaście minut pozwoli przechodzić od pomysłu do prototypu, a następnie do rozwiązania jakie będzie już sprawdzone. Z tego względu Sente jest doceniane także za prędkość działania. Można bowiem przy pomocy specjalistów wyprzedzać konkurencję. Kontrahenci mogą rozbudować Teneum w dowolny sposób, mając gwarancję, że wszystko jest zabezpieczone i skuteczne. Wystarczy dostęp do sieci internetowej, z wybranego przez siebie urządzenia. Udostępnione wdrożenia dotyczące it dla handlu są sprawne, co oznacza, że każdy prędko będzie mieć wgląd do innowacyjnych technik oddziałujących na rozwój jego biznesu.

Sente wspiera przedsiębiorców w dyscyplinach jak: platforma e – commerce B2B, handel i dystrybucja zaopatrzenie, zarządzanie produkcją, CRM, przepływ informacji i dokumenty, zarządzanie produktami w magazynach, zarządzanie personelem, finanse i księgowość, raportowanie i analizy. Automatyzacja procesów dedykowana jest branżom do jakich zaliczają się: dystrybucja, retail, produkcja i ecommerce. Dedykowane rozwiązania informatyczne spowodują, że konkretny biznes uzyska przewagę nad firmami konkurencyjnymi. System dostępny w chmurze jest praktyczny, wobec czego ma sporo pozytywnych referencji. Nowocześnie opracowane rozwiązania IT, które wspierają licznych przedsiębiorców.