Stylowe oraz praktyczne drzwi i okna wykonuje Atlass London. Kompleksowe rozwiązania pozwalają utworzyć pomieszczenia, w jakich umieszczone będą nietuzinkowe i trwałe meble z drewna.

W dodatku, oferta poszerzona jest o: klatki schodowe, osłony dachowe i okucia, okna, drzwi i ramy, szafy kuchenne, mocowania a także wiele innych takich jak Timber doors w atrakcyjnej kwocie. Doświadczeni pracownicy mogą zająć się wykonywaniem mebli oraz elementów w domu, jak i na zewnątrz. Wystarczy, że zleceniodawcy zaprezentują swoje pomysły i otrzymają stricte to, czego oczekują.

Cały zespół, architekci, stolarze, monterzy i obsługa klientów wpływają na rangę wskazanej marki. Udostępnione elementy charakteryzuje użyteczność i styl. Ręcznie zrobione elementy umeblowania zagwarantują, że pomieszczenia będą piękne. Naturalne drewno oddziałuje bardzo dobrze na domowe pomieszczenia. Wystarczy ekspertom przedstawić własną koncepcję i mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane wzorowo. Klient sam wybiera gamę kolorystyczną, w jakiej mają być wykonane meble.

Na każdym etapie zlecenia może również we wszystko ingerować. O tym, że marka jest profesjonalna poświadcza między innymi to, że odnawia drzwi, okna oraz inne elementy umeblowania. Dodatkowo, od jakiegoś czasu Atlass London buduje też domy. Są to mocne oraz modernistyczne konstrukcje. Specjaliści zajmą się też remontami mieszkań. Kompleksowe zarządzanie projektami, ubezpieczenie dla wszystkich elementów, opcja skorzystania z profesjonalnych porad. Tego można oczekiwać, gdy ktoś współpracuje ze wskazaną firmą.

Atlass London znana jest równeż z przekształceń loftów. Opuszczone przestrzenie eksperci przekształcą w przestrzenie do zamieszkania. Zajmą się również pracami hydraulicznymi, elektrycznymi. Przeglądając portfolio firmy, można się przekonać, że współpraca okaże się owocna. Atlass London projektuje oryginalne wnętrza. Abstrahując od tego, jaki ktoś ma pomysł na to, jak ma wyglądać jego mieszkanie, to może być pewien, że wszystko będzie wykonane tak jak sobie tego życzy.