Rekomendacje związane z wykonaniem makijażu permanentnego w BossKa Beauty podane są jeszcze przed wykonaniem zabiegu. Dodatkowo, można je zobaczyć na stronie salonu pod linkiem www.bosskabeauty.pl i mieć w takiej sytuacji gwarancję, że wszystko będzie wykonane bezbłędnie. Ważne jest to, by 1 dzień przed zabiegiem nie brać leków rozrzedzających krew oraz nie pić alkoholu. Przez około 7 dni po zabiegu miejsce poddane pigmentowaniu należy potraktować nad wyraz delikatnie. Przez 30 dni nie można korzystać z sauny, korzystać z solarium oraz korzystać ze SPA. Wybarwienie pigmentu może stabilizować się nawet miesiąc.

Trwałość make upu będzie wydłużona, jeśli będzie stosowało się odpowiednie kosmetyki, a zwłaszcza kremy z filtrem UV. W zależności od tego, czy wykonany jest make up permanentny brwi, oczu, czy ust wskazane są także rekomendacje szczegółowe, o jakich opłaca się pamiętać. Wykwalifikowane kosmetyczki precyzyjnie także powiadomią klientkę o tym, w jakich sytuacjach nie powinna się zdecydować na taki zabieg, omawiając wszystkie przeciwwskazania. Panie mają pewność, że oddadzą się w najlepszą opiekę, ponieważ doświadczone ekspertki z zakresu kosmetologii systematycznie sprawdzają trendy w obrębie makijażu oraz medycyny estetycznej, co potrafią przełożyć na codzienną pracę.

Każda kosmetyczka wykonuje zabiegi w przyjemnej i atmosferze, używając certyfikowanego sprzętu, a wszystkie czynności są sterylne. Najbardziej rozbudowana jest oferta propozycja dotycząca makijażu permanentnego. Obejmuje ona: makijaż permanentny brwi, makijaż permanentny ust a także makijaż permanentny powiek. Makijaż permanentny brwi robi się metodą: ombre, cienia lub pudrową. Makijaż permanentny ust obejmuje kontur z wypełnieniem albo z cieniowaniem. Make up permanentny powiek może dotyczyć: powieki górnej zagęszczającej linię rzęs, użycia kreski dekoracyjnej, kreski cieniowanej lub powieki dolnej. W gabinecie robione są w kosztach korekty dla wszystkich rodzajów makijaży.