Duża grupa posiadaczy punktów sprzedaży zastanawia się nad tym, w jaki sposób informować kontrahentów o cenach proponowanych produktów. Sposobów jest wiele, choć my tak w rzeczywistości przyzwyczailiśmy się w głównej mierze do tego, że na danym produkcie przyklejona jest cena. Nie wygląda to niemniej jednak ładnie oraz elegancko, a tak być powinno, przede wszystkim jeśli chodzi na przykład o ubrania. Cena musi się obowiązkowo odszukać przy towarze, a na dodatek ma być wyeksponowana w sposób widoczny, zrozumiały oraz widoczny dla klienta. Wygodnych metod na rozwiązanie tego problemu jest dużo, przy czym niektóre z nich okazują się zdecydowanie wygodniejsze od innych.

W pewnych momentach zdarza się, że cena przyklejana jest bezpośrednio na towarze, jednak coraz więcej punktów sprzedaży uznaje to za mało interesujące, a na dodatek trochę szpecące oraz pogarszające estetykę sklepu. Przylepiane ceny są powoli, niemniej jednak coraz w znacznie większym stopniu zastępowane przez zawieszki Bella-arte wykonane z przeróżnych materiałów oraz dostępne w wielu ciekawych wzorach. Pozwalają one w nadzwyczaj ładny, a przy tym funkcjonalny i nowoczesny sposób wyeksponować cenę danego artykułu, a jeśli pojawi się jakaś doraźna obniżka lub promocja nie będzie najmniejszego kłopotu z wymianą zawieszki na inną, zawierającą uaktualnione informacje. Istnieje niezwykle wiele sklepów, które muszą co jakiś czas uzupełniać asortyment, jaki proponują stałym, lub możliwym kontrahentom.

Wiele ze sklepów decyduje się od razu na zakupy hurtowe, całkowicie zdając sobie sprawę z tego, że tego typu sprzęt może się przydać na terenie sklepu w każdym czasie, na przykład przy okazji poszerzania asortymentu bądź zmiany ekspozycji na aktualną. Zawieszki sklepowe powinny być wykonane z solidnych materiałów i posiadać na tyle trwałą konstrukcję, by wytrzymać nawet istotne obciążenia. Wielokrotnie wykorzystywanym materiałem jest drut o różnej grubości bądź tworzywo sztuczne. Sprawdza się ono nienagannie do nieomalże każdego typu towarów, a do tego wygląda całkiem ładnie.

Co poniektóre punkty sprzedaży ozdabiają je nawet przede wszystkim, po to, żeby wyglądały jeszcze odpowiedniej. Niektóre dla ułatwienia mają warstwę z samoprzylepnym klejem, co w obszernym stopniu upraszcza ich montowanie w wybranych miejscach.